Individuální sezení

Pomohu Vám lépe se zorientovat v každodenních otázkách, které řešíte během svého života. Jsou to oblasti vztahů, práce, životního poslání a dobrého pocitu ze sebe sama. Používám metodu PSYCH-K®, dále používám techniky NLP (Neurolingvistického programování), dotazování, energetické čtení a harmonizaci čaker a Bachovu terapii - květové esence.

Termín si se mnou dohodněte mailem nebo přes formulář dole, ozvu se vám s volným termínem. 

Cena sezení je 1500 Kč za 60 min. 

 

Energetické poradenství - 6 čakrových sezení

V této sérii šesti sezení společně prozkoumáme váš vlastní systém čaker, vaše podmínění, cokoli, co vám brání žít šťastný život. Prožijete si každou čakru a objevíte skrytá témata, vzorce, které společně můžeme rozpustit. Dostanete i doporučení, co můžete dělat pro to, abyste objevené věci mohli přinést do svého každodenního života. Každopádně po sérii těchto sezení nebudete stejní jako předtím.
 
Pokud nejste rozhodnuti, že chcete sérií projít, přijďte na úvodní hodinové sezení, kde se o vašich potřebách pobavíme a najdeme společné řešení. Tuhle sérii nabzím pouze jako celek, nelze absolvovat jednotlivá čakrová sezení. Sezení probíhají v mém prostoru v Praze, Moskevská 58 a Centru Equilibre, Orelská 11 (hned vedle sebe). Scházíme se minimálně 1x týdně, ale je možné i častěji podle dohody. 
 
Cena za šest 90minutových sezení je 6300 Kč

Pochopení svého vlastního čakrového systému vám pomůže zorientovat se a nasměrovat na další cestu.
V této sérii šesti sezení společně prozkoumáme váš vlastní systém čaker, především vaše zdroje, ale i vaše podmínění, která vám brání žít šťastný a naplněný život. Prožijete si každou čakru a objevíte skrytá témata, vzorce, které společně můžeme rozpustit. Dostanete i doporučení, co můžete dělat pro to, abyste objevené věci mohli přinést do svého každodenního života. Každopádně po sérii těchto sezení nebudete stejní jako předtím. :-)

Pokud nejste v tuto chvíli rozhodnuti, zda chcete sérií projít, přijďte na úvodní sezení, kde se o vašich potřebách pobavíme a najdeme společné řešení. Tuhle sérii nabízím pouze jako celek, nelze absolvovat jednotlivá čakrová sezení. 

Sezení probíhají v Praze. Scházíme se minimálně 1x týdně, ale je možné i častěji podle dohody.

Cena za sezení je 1500 Kč/90 minut, což je šest 90 minutových sezení za 8900 Kč

Platba na účet předem, po prvním úvodním sezení. Možno rozdělit do dvou splátek dle dohody. 

 

Čtení energie čaker

Čtení energie čaker je velmi příjemná a podporující individuální práce. Během sezení hledáme zdroje a díváme se na témata, se kterými přicházíte sami, nebo která se během sezení otevřou.  V průběhu sezení dochází k pochopení a zvědomění vzorců, které nevědomě následujeme, či objevení něčeho, co jsme předtím neviděli. 

 

Jak probíhá sezení

Sezení trvá 60-90 minut a je velice příjemné a vyživující. Probíhá v soukromí v sedě, nebo po dohodě vleže a bezkontaktně, případně s dotekem, který je příjemný a velice jemný. 

Můžete přijít s konkrétním tématem, na které se chcete podívat. Tato metoda je také velice krásná proto, že se mohu podívat i na Vaši momentální dynamiku čaker (energetických center), jejich propojení, či případné bloky. Ve vztahových tématech je velice přínosné se podívat na mužskou a ženskou část ve Vás, což může přinést důležité uvědomění o vašem vnitřním stavu a vztahu těchto polarit. 

Někdy se v sezení dostanou na povrch informace, které mohou významně osvětlit či změnit situaci, ve které si nevíte rady, nebo stagnujete. V průběhu sezení můžete mít otázky, nebo Vám samotným přijdou odpovědi na Vaše otázky.

Po sezení se budete cítit osvěžení a plni energie.

Termín si se mnou dohodněte mailem nebo přes formulář dole, ozvu se vám s volným termínem. Cena je 1500 Kč za 60 minut.

 

Osobní lahvička Bachových květových esencí - více zde

Bachovy květové esence pomáhají harmonizovat naši mysl, zvládat nejrůznější záporné emoce a tím i nastartovat přirozenou obranyschopnost organismu. Květové esence pomáhají uvolnit zablokovanou životní energii a uvést ji opět do pohybu. Každý nezpracovaný problém, všechny starosti, strachy a bolesti z minulosti, které člověk utrpěl či někomu způsobil, blokují životní energii a oslabují připravenost člověka postavit se na odpor škodlivým zevním vlivům. Květové esence pomáhají žít vědomě a zbavit se toho, co nás trápí a zatěžuje. Více informací zde.

 

Dále nábízím:

  • Výživové poradenství

Více jak 10 let se zabývám tím, do jaké míry má vliv strava na to, jak se cítíme, jak kvalitní žijeme život a kolik máme energie. Každý jsme individuální a každému z nás vyhovuje něco jiného. Pomohu Vám najít cestu, která sedí právě Vám. Nejdůležitější je mít skutečně vyživené tělo a to se může podařit výhradně kvalitními potravinami. Sama si pro sebe a svou rodinu vařím z převážně kvalitních a základních potravin a součástí mého života jsou i superpotraviny: mladý zelený ječmen a chlorella.

 
Termín si se mnou dohodněte telefonicky, cena je 1500 Kč/hod.
 

Co napsali o Čtení čaker:

"Gaio, děkuji za možnost ochutnat, co znamená čtení čaker. Je tam pro mně mnoho rovin. Propojuje obrazy, pocity a myšlenky, které při sezení přicházeli s realitou a jako celek vdechují smysl mnoha tématům. Měla jsem tu zkušenost, že jsem se ocitla v jiné dimenzi a nahlížela na svět z bezpečného vesmírného prostoru, tvá slova ke mně přicházela z dálky a mé myšlenky, které se rodily současně s tvými, je dokonale doplňovaly. Bylo to nezapomenutelné setkání se schopností dát nejen odpovědi, ale nabít se nevyčerpatelnou energií." - Bára, leden 2019 

 

"Je mi velmi dobře. Cítím v sobě od našeho setkání velkou energii a dokonce ve mě dozrála myšlenka na to, pustit se do podnikání. Obraz přetékajícího srdce mě provází stále a mění nejen mě, ale i lidi kolem. Díky za příjemné setkání a podporu a přeji ti spoustu slunečných a láskyplných dní." - Jana, říjen 2018

 

 

Mám zájem o sezení nebo čtení čaker

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: