Energetické poradenství - 6 čakrových sezení

V této sérii šesti sezení společně prozkoumáme váš vlastní systém čaker, vaše podmínění, cokoli, co vám brání žít šťastný život. Prožijete si každou čakru a objevíte skrytá témata, vzorce, které společně můžeme rozpustit. Dostanete i doporučení, co můžete dělat pro to, abyste objevené věci mohli přinést do svého každodenního života. Každopádně po sérii těchto sezení nebudete stejní jako předtím.
 
Pokud nejste rozhodnuti, že chcete sérií projít, přijďte na úvodní hodinové sezení, kde se o vašich potřebách pobavíme a najdeme společné řešení. Tuhle sérii nabzím pouze jako celek, nelze absolvovat jednotlivá čakrová sezení. Sezení probíhají v mém prostoru v Praze, Moskevská 58 a Centru Equilibre, Orelská 11 (hned vedle sebe). Scházíme se minimálně 1x týdně, ale je možné i častěji podle dohody. 
 
Cena za šest 90minutových sezení je 6300 Kč

Pochopení svého vlastního čakrového systému vám pomůže zorientovat se a nasměrovat na další cestu.
V této sérii šesti sezení společně prozkoumáme váš vlastní systém čaker, především vaše zdroje, ale i vaše podmínění, která vám brání žít šťastný a naplněný život. Prožijete si každou čakru a objevíte skrytá témata, vzorce, které společně můžeme rozpustit. Dostanete i doporučení, co můžete dělat pro to, abyste objevené věci mohli přinést do svého každodenního života. Každopádně po sérii těchto sezení nebudete stejní jako předtím.

Pokud nejste rozhodnuti, že chcete sérií projít, přijďte na úvodní hodinové sezení, kde se o vašich potřebách pobavíme a najdeme společné řešení. Tuhle sérii nabzím pouze jako celek, nelze absolvovat jednotlivá čakrová sezení. Sezení probíhají v Centru Equilibre, Orelská 11. Scházíme se minimálně 1x týdně, ale je možné i častěji podle dohody.

 

Cena za šest 90minutových sezení je 6600 Kč. Platba na účet předem, po prvním sezení. Číslo účtu 2500734384/2010.
 

Čtení energie čaker

Čtení energie čaker je velmi příjemná a podporující individuální práce. Během sezení hledáme zdroje a díváme se na témata, se kterými přicházíte sami, nebo která se během sezení otevřou.  V průběhu sezení dochází k pochopení a zvědomění vzorců, které nevědomě následujeme, či objevení něčeho, co jsme předtím neviděli. 

 

Jak probíhá sezení

Sezení trvá 60 minut a je velice příjemné a vyživující. Probíhá v soukromí v sedě, nebo po dohodě vleže a bezkontaktně, případně s dotekem, který je příjemný a velice jemný. 

Můžete přijít s konkrétním tématem, na které se chcete podívat. Tato metoda je také velice krásná ptoto, že se mohu podívat i na Vaši momentální dynamiku čaker (energetických center), jejich propojení či případné bloky. Ve vztahových tématech je velice přínosné se podívat na mužskou a ženskou část ve Vás což může přinést důležité uvědomění o Vašem vnitřním stavu a vztahu těchto polarit. 

Někdy se v sezení dostanou na povrch informace, které mohou významně osvětlit či změnit situaci, ve které si nevíme rady, nebo stagnujeme. V průběhu sezení můžete mít otázky, nebo Vám samotným přijdou odpovědi na Vaše otázky.

Po sezení se budete cítit osvěžení a plni energie.

Termín si se mnou dohodněte telefonicky, cena je 800 Kč/hod.

 

Individuální Mohendžodáro

Cítíte, že chcete rozvíjet svou ženskou energii, ale potřebujete individuální přístup? 

Nabízím individuální lekce Mohendžodáro, kdy se vám pravidelně (minumálně 8 setkání) a po dobu minimálně 120 minut/jedno setkání věnuji. Procházíme tématy a aspekty ženství ve vašem tempu a s vašimi potřebami. Součástí je sdílení, tanec, meditace, práce s pánevním dnem a ásany Mohendžodáro. Ponoříme se i do ženských archepytů, kterými každá žena prochází během menstruačního cyklu. 

Termín si se mnou dohodněte telefonicky, cena je 800 Kč/hod.

 

Dále nábízím:

  • Individuální sezení

Pomohu Vám lépe se zorientovat v otázkách, které řešíte během svého života. Jsou to oblasti vztahů, práce, životního poslání a dobrého pocitu ze sebe sama. Využívám svých znalostí a vlastních zkušeností z mnoholeté práce na workshopech a z asistencí zahraničním lektorům. Dále využívám dle potřeby i techniky NLP (Neurolingvistického programování).

 
  • Výživové poradenství

Již 8 let se zabývám tím, do jaké míry má vliv strava na to, jak se cítíme, jak kvalitní žijeme život a kolik máme energie. Každý jsme individuální  a každému z nás vyhovuje něco jiného. Pomohu Vám najít cestu, která sedí právě Vám. Nejdůležitější je mít skutečně vyživené tělo a to se může podařit výhradně kvalitními potravinami. Sama si pro sebe a svou rodinu vařím z převážně kvalitních a základních potravin a součástí mého života jsou i superpotraviny: mladý zelený ječmen a chlorella.

 
Termín si se mnou dohodněte telefonicky, cena je 800 Kč/hod.

Co napsali o Čtení čaker:

"Je mi velmi dobře. Cítím v sobě od našeho setkání velkou energii a dokonce ve mě dozrála myšlenka na to, pustit se do podnikání. Obraz přetékajícího srdce mě provází stále a mění nejen mě, ale i lidi kolem. Díky za příjemné setkání a podporu a přeji ti spoustu slunečných a láskyplných dní." - Jana

Mám zájem o sezení nebo čtení čaker

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: