Ohlasy žen

2019:

""

"Milá Gaio, chcela by som poďakovať za tvoju energiu, ktorú venuješ ženám. Je to veľmi záslužná práca. V našom živote je toľko témat. Bolo pozoruhodné ich preskúmavať v kruhu žien, kde som sa cítila bezpečne a zároveň sama so sebou v spojení a naladená. Tanec, meditácia a preskúmavanie různych tématech bola zaujímavá cesta. Ďakujem ti za ňu.
Ako sama hovoríš ,,vztah není o tom být s tou správnou osobou, ale o tom být taková, jaká toužíš být." (Klaudia)

"Jsem moc vděčná, že nás provázíš, jsem dost nadšená, i když to třeba nějak okatě neprojevuju. :-)" (Irena)

2018:

"Milá Gaio, moc Ti děkuju za jemné vedení a přijetí každé z nás. Cítím z tebe pokoru a pochopení každé ženy, která usedne do kruhu pod tvým vedením. Díky tomu se beze strachu odevzdávám každé meditaci a s vděčností přijímám vše, co má přijít. Děkuji Ti moc za to, co děláš a za tvoji podporu na mé cestě k sobě." (Markéta)

"Před začátkem kurzu jsem se snažila se sebou něco dělat, ale moc se mi nedařilo. Věděla jsem, že v pohodě rozhodně nejsem, trápili mě různé psychické šrámy, a traumata, kterými jsem si prošla, a pořád jsem nevěděla jak se s nimi vyrovnat. Od první hodiny, kde jsem v krásně léčivém kruhu cítila, že pro sebe dělám něco moc úžasného, i když jsem zpočátku byla trochu "nevěřící", že by tohle rozhodně mohlo zafungovat. Ale s přibývajícím časem, kterým jsem trávila rozvojem své vnitřní ženy, na mě bylo znát, že jsem šťastnější, cítím se líp ve svém těle, o hodně sebevědomější, krásnější, klidná a tak nějak spokojená. :-)
Každé ženě, nemůžu jinak než doporučit aby si touto cestou prošla na vlastní kůži, protože to potřebuje, i když o tom neví.
Jinak píšu až dnes proto, že včera po necelých třech letech, jsem konečně zpět dostala svou menstruaci. Po spoustě času strávených u doktorů, kde mi vyhrožovali, že už menstruovat nebudu třeba vůbec, a jak budu neplodná, nemocná a bůhví co ještě, věřím tomu, jak moc velký podíl na tom má Mohendžodáro.
Tímto ještě jednou moc díky, za nasměrování na správnou cestu životem." (Šarlota)

 

2017:

"Kurzy s Gaiou a meditace mi dávají větší klid, více se soustředím na svou ženskou stránku. Nemám potřebu "bojovat" s mým mužem (nebo aspoň je ta potřeba menší. :-) A to vede k celkově větší spokojenosti ve vztahu a v životě.
Děkuji a budu se těšit na dalších hodinách. (Monika)

 

"Ahoj Gaii, stretnutie s tebou bolo doslova požehnaním na mojej ceste k poznaniu samej seba. Bolo nádherné stretávať sa v uzavretej skupinke žien, kde sme mohli spolu zdieľať svoje tajomstvá, tancovať, meditovať a robiť tajný rituál Mohendžodáro. Veľmi sa mi páčilo, koľko lásky, intuície a vnútornej múdrosti si do toho dokázala vložiť. Ďakujem vesmíru a ďakujem tebe Gaii a ženám z kurzu za túto nádhernú skúsenosť." (Nina)

 

"Ahoj Gaio, kurz vedeš úžasně, proto k tobě chodím. :-) Dějou se mi na něm změny a to je pro mě to hlavní. Pochopení a posun. Je to cesta k sobě a tedy k Bohu. Díky Ti." (Markéta) 

 

"Kurz s Gaiou mě naladil na jemnější vlnu, svým způsobem cítím i větší radost ze života. Už nebojuji s permanentně špatnou náladou. Cítím, že mě meditace otevírají něčemu lepšímu. :-) Děkuji." (Monika) 

 

2016:

"Ahoj Gaio, Tvůj kurz mi především ukázal úplně jinou životní cestu, takovou, o které bych před půl rokem vůbec nemohla ani uvažovat a jednoznačně ji odmítla, ale o které jsem teď přesvědčená, že je ta správná. Pro mě byl kurz taková velká životní revoluce. :-) Začala jsem vnímat sama sebe, začala jsem uvažovat o tom, co to znamená být ženou a uvědomovat si ženskou sílu, možnosti, které mi dává. Jsem teprve na začátku, nejsem si zatím vědoma nějakého konkrétního rozvoje, ale pro mě je obrovský přínos v tom, že mám poprvé v životě pocit, že existuje nějaký směr, kam se chci ubírat, a že to mám aktivně v rukou. Na kurzech se mi líbila ta střízlivost, díky které dokážu informace a podněty vnímat i já, přízemní realista, který nerozumí tomu, co je to být propojen s kosmem. :-) Taky se mi líbí Tvoje jemné, ale pevné vedení a hlavně to, jak nám důvěřuješ, že cvičení a meditace zvládneme, protože ta důvěra přecházela i na mě. Vždycky, když jsi popisovala, co budeme dělat, tak jsem si říkala "to nezvládnu, to já přeci neumím, mě určitě moje tělo nic říkat nebude, neuvidím obrazy, které mám vidět", ale ty jsi to vždycky podala tak, že je to přeci jednoduché, přirozené a zvládne to každá a bylo vidět, že nám věříš a ono se to pak skutečně povedlo i mě. :-) Bylo to krásné a pro mě hlavně objevné. Děkuju." (Jana)

 

"Ráda bych touto cestou Gaie poděkovala za úžasné prožitky při jejich hodinách. Cítím se být krásnou, smyslnou ženou. Jsem v harmonii sama se s sebou, ale i s okolím. Těším se na další pokračování." (Ingrid)

 

"Kurz Mohendžodáro s Gaiou mi přinesl spojení sama se sebou a se zemí. Větší uzemnění. Mám pocit, že jsem se doposud vznášela někde až moc vysoko, více jsem mluvila, byla jsem celkově víc vidět. Nyní vyhledávám opak skrze samu sebe a nejvíce mi v tom pomáhají hory, příroda a spojení s ní." (Markéta)

 

"Kurz Mohendžodáro byl pro můj osobní duchovní rozvoj velmi přínosný. Již delší dobu hledám spojení se svou ženskostí. Se sílou ženství. Po projití celého cyklu jsem spojena více sama se sebou a rozhodně si užívám více svého ženství. Vždy jsem věděla, že je úžasné být smyslnou ženou. Jsem ráda, že se jí nyní cítím být i já. Kurz Mohendžodáro, kterým jsem prošla letos na jaře, byl mou první zkušeností s Mohendžodáro a rozhodně předčil mé očekávání. Každá ásana byla jiná, každá byla velice zajímavá. A v každé jsem poznávala více sama sebe. Velkým přínosem pro mě bylo i setkání s Gaiou. S jejím laskavým přístupem k celé skupině a bohatými zkušenostmi." (Adélka)

 

"Pravidelné setkávání mi přináší radost, inspiraci, uvolnění a hlubší spojení sama se sebou. Ženský kruh vnímám jako podporu, kde mohu být sama sebou, zcela otevřená a upřímná. Moc se mi líbilo, že jsem se pokaždé uvolnila díky tanci a meditaci v pohybu. Poté se více naladila na svou ženskost díky Mohendžodáru a prací s pánevním dnem. Jistě jsem se dostala více do kontaktu sama se sebou, svou ženskou stránkou, svou vnitřní ženou. Také jsem se více zjemnila a otevřela. Zároveň cítím větší autenticitu, opravdovost a sebejistotu." (Daniela)

 

"Kurzy Mohendžodáro s Gaiou mi přinesly do života více radosti, jsem šťastnější a lépe mi vše plyne pozitivním směrem. Tyto kurzy mi dávají sílu a radost do života, umím si zpracovat spoustu věcí sama v sobě, mám více ženské energie a víc jsem sama se sebou, což se odráží, jak v mém soukromém tak pracovním životě. Za to jsem moc vděčná". (Iveta)

 

"Milá Gaio, chtěla jsem Ti ještě jednou moc poděkovat za Tvé laskavé a láskyplné vedení. Časopis od Tebe čtu pořád dokola, cítím zkrátka velkou radost a vděčnost za to, že mohu být při tom a zároveň inspirovaná ženou mého věku, což se mi zatím nestalo. Zažila jsem ve skupině velice silné fascinující momenty,  jako bych se dotýkala samé podstaty ženství. Moc si uvědomuji,  jak nás 'mužský' svět kolem nás formuje a i to, jak jsme často odtrženy." (Petra)

 

"Tvůj kurz celou proměnil, vnořil do sebe. Mým hlavním záměrem bylo uzdravit svou menstruaci, protože bolesti, které ji doprovázely, mě velmi tížily po dobu několika let. Nemohla jsem uvěřit, když po prvním měsíci cvičení jednotlivých ásan a sdílení v ženském kruhu bolesti odezněly. A navždy ! :) Přínosem stejné hloubky a důležitosti pro mě bylo porozumění sama sobě a především mnohem intenzivnější propojení s vlastním tělem, napojení se na Srdce a pocity. A to mi přineslo vnitřní klid a upevnilo mé nitro. Vneslo Světlo tam, kde ještě byla tma. A ano, vyneslo na povrch to, co tlelo, bolelo, svíralo, ale také mi dalo sílu objevit v sobě odvahu postavit se všemu tváři v tvář a opustit vše nepotřebné, protože jen tak může vzniknout prostor pro to nové. Velmi se mi líbí, jak Gaia připravuje a vede setkání, tak výzvy, které přináší. Gaia je svým přístupem velmi otevřená, něžná a inspirativní. Vybízí s ohromným porozuměním a zároveň nechává prostor každému, jak potřebuje. Umí strhnout svou autenticitou, spontaneitou, plynutím a přitom zodpovědným postojem. Inspirovala mě také jako žena - snoubí se v ní božská ženskost, krása, něžnost i pevnost. Jít na její kurz vnímám jako to nejlepší rozhodnutí na cestě k sobě samé! Děkuji za tuto příležitost." (Veronika)

 

2015:

"Gaia má vzácný dar naslouchání, citlivého vnímání a jemného nenásilného vedení. Přitom z ní přímo srší energie a dokáže být velmi energická a dynamická. Je to nesmírně silná a  ispirativní žena, která nikoho do ničeho netlačí a tím vytváří bezpečný a svobodný prostor pro hluboké otevření a důvěru pro sdílení. Zároveň svou odvahou inspiruje k experimentování a objevování nového. Její lekce mohendžodára jsou pro mě vždy příjemným osvěžením, emočním i fyzickým uvolněním, zdrojem radosti, návratem k sobě, inspirací a především uctěním sebe jako ženy. Díky tomu se po jejím kurzu vždy cítím skvěle!"  (Eva Elxa)

 

"Chtěla bych touto formou moc poděkovat Gaie za krásné a citlivé vedení během kurzu, který jsem právě dokončila. Pro mne to byl jednoznačně krok správným směrem, usazení a uvědomění si, kdo vlastně jsem. Doporučuju jednoznačně každé ženě." (Petra)

 

"Milá Gaio, také bych Ti chtěla moc poděkovat za krásné meditace, prožitky a milá setkávání. Můžu potvrdit, že vše co jsem si přála, se mi splnilo. Těším se na další pokračování." (Ingrid)

 

"Milá Gaio, jsem rada, ze jsem nahlédla do uměni Mohendžodára a že jsem poznala i Tebe a dalši příjemné ženy. Doufám, že se budeme setkávat i nadále." (Arna)

 

2014:

"Bylo to pro mě nádherné setkání sama se sebou a objevení úplně nových příjemných pocitů v pánvi. Cvičení pro mě bylo také zajímavé proto, že jsem se mohla uvolnit do toho, že nejsem vždycky podle představ svého okolí.. že můžu být i krásná, ošklivá, kněžka, čarodějnice, herečka, hysterka, milenka a děvka a že je to tak v pořádku :) Taky jsem si moc užila ten čas strávený s ostatními ženami, které dokážou mluvit o svých pocitech a být otevřené..všechno to vytvářelo prostor, který je v mém životě vzácný a moc potřebný pro ženskou část mě." (Sára)

 

"Mohendžodáro s Gaiou přišlo zrovna v době velkých změn v mém životě. Cvičení mi pomohlo se vnitřně ukotvit, takže jsem se mohla lépe vyrovnávat s výkyvy. Navíc v kruhu žen bylo pro mě hodně posilující vzájemné sdílení. Je to hodně podporující. Navíc samotné cvičení Mohendžodáro je doplněné meditacemi a dalšími cvičeními a tancem. Vnímala jsem to vše jako oslavu ženství, dovolilo mi to se ještě více uvolnit do své ženskosti a rozproudit energii v těle. Gaia je skvělá a citlivá průvodkyně a její kurz určitě doporučuji." (Surya)

 

"Ahoj Gaio, děkuji, moc se mi to líbilo. Chci Ti poděkovat, cítím z Tebe sílu a klid. To mě moc podporuje. Libí se mi semináře, které vedeš." (Evča)

 

2013:

"Poprvé v životě jsem zažila, co znamená být uvolněná, pocit, že jsem nádherná, přesně tak jak jsem a že když se potkají Ženy v kruhu...už to je léčivé...vše plyne...velká podpora a péče...ještě teď mám slzy v očích...z toho, co znamená být Ženou na Zemi a že Tanec je přirozená meditace pro mne ...a Gaya má dar péče, vnitřního zraku a trpělivosti božské průvodkyně..." (Veru)

 

"Jsem moc ráda, že jsem se s Tebou mohla potkat, jsi pro mě inspirací a děkuju za vše, cos mi předala." (Iveta)

 

"Moc doporučuji kurzy Monehdžodára s Gaiou. Velmi citlivý, vnímavý, vědomý a láskyplný přístup..." (Nirvano)