O mně

Kamila Gaia je velmi vytrvalá, odvážná, živá a zároveň citlivá a empatická žena, ke které přirozeně cítíte důvěru hned při prvním setkání. Její životní cestou je sebepoznání, kultivace ženské energie, tvoření dlouhodobého láskyplného vztahu s mužem a harmonizace mužsko-ženské polarity. K tomu inspiruje a provází ostatní ženy. Její zkušenosti a kvality vycházejí z lektorských kurzů vedení meditací, lektorské školy Mohendžodáro, výcviků ženských archetypů, vedení a organizování meditačního centra a šestiletého podnikání, takže se potkáte s velmi citlivou, intuitivní a zároveň uzemněnou ženu, která ví, co v životě chce.

Její zkušenosti: 

12 let intenzivní práce na sobě (workshopy, tréninky, výcviky), 7 let lektoruje a organizuje kurzy pro ženy. Poskytuje individuální sezení a velmi efektivně pracuje s čakrovou mapou, energetickým čtením, harmonizací čaker, Bachovými esencemi a metodou PSYCH-K®.

Jaký má Kamila Gaia záměr?

Provázet a pomáhat ženám, které chtějí projevovat beze strachu svou ženskou energii, být zdravé, mít naplněné a funkční vztahy a zároveň mít dost síly stát si samy za sebou. Nesmírně jí těší, když se ženy opět spojí se svou intuicí, kterou každá má a s laskavostí, kterou dokáže měnit svět.

Co můžeš od Kamily Gaiy čekat?

Kamila Gaia tě bude podporovat na tvé vlastní cestě, ať jsi právě teď kdekoli.
Kamila Gaia pro tebe vytvoří bezpečný a láskyplný prostor, kde se budeš cítit skutečně vítána.
Nabízí ti cestu ženy, kde si vezmeš zodpovědnost za svůj život do svých rukou a začneš u sebe, protože nikdo jiný za tebe žádnou změnu neudělá.
Zažiješ s ní přítomnost, kde se cítíš opravdu viděna, slyšena a přijímána.

Čím vším jsem prošla si můžeš přečíst zde

 

Aktuální kurzy pro ženy. Pokaždé jsem svědkem nádherné proměny žen, která každá svým způsobem rozkvete. Tuto energii pak můžeme přinášet i do našich vztahů s muži a do celého našeho života. Těším se na setkání s tebou.

 

Máš zájem o indivduální sezení? Objednat se můžeš zde skrze formulář. Počítej prosím s měsíční čekací dobou.

 
 

 

Chci si domluvit sezení

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: