Meditace

 
Kundalini meditace je lehká a příjemná meditace, která je ideální pro ženy.  
 
Ideálně se dělá každý večer, protože má úžasnou schopnost nechat zážitky z prožitého dne v sobě dosednout a nepříjemné věci opustit. Zbavuje napětí a ztuhlosti v těle i mysli a posiluje vědomou uvolněnou pozornost. Uvolněná energie může proudit a přináší nám radost a blaženost.
Meditace trvá 60 minut a má 4 fáze:
 
1. fáze: třesení (15min)
 
Buďte uvolnění a nechte celé své tělo se třást. Pociťujte energii stoupající nahoru od chodidel. Celí se uvolněte a staňte se tím třesením. Oči mohou být otevřené nebo zavřené.
 
2. fáze: tanec (15min)
Tančete … jakkoli to cítíte. Nechte celé tělo pohybovat se tak, jak samo chce. Oči mohou být otevřené nebo zavřené.
 
3. fáze: pozorování (15min)
Zavřete oči a zůstaňte v klidu. Můžete sedět nebo stát. Buďte svědkem všeho, co se děje uvnitř a venku.
 
4. fáze: klid (15min)
Nechte oči zavřené, lehněte si a zůstaňte v klidu.

Meditace je jedna z nejdůležitějších praxí v životě ženy. Díky ní jsi jako žena více ve své přirozené jemné a přitom obrovské síle. Jsi totiž spojena se svým tělem, emocemi, srdcem, intuicí, se zemí a to vše díky tvé vlastní bdělé přitomnosti. Najdeš tu velmi krásné a podpůrné meditace, které tě na tvé cestě velmi podpoří, než dojdeš do permanentního meditačního stavu (idelál) .

 

Kundalini meditace

Je aktivní meditace a můžeš si ji dělat sama doma pravidelně. Tato meditace se ideálně dělá každý večer, protože má úžasnou schopnost nechat zážitky z prožitého dne v sobě dosednout a nepříjemné věci opustit. Zbavuje napětí a ztuhlosti v těle i mysli a posiluje vědomou uvolněnou pozornost. Díky ní může uvolněná energie proudit a přináší ti radost a blaženost.

 

Meditace zlatého květu

Tato meditace je klidová a nádherně harmonizuje mužsko ženskou polaritu uvnitř tebe. Je skvělá před spaním. Může být s hudbou, nebo bez hudby.