Letní termíny Mohendžodáro - kurz naplněn

17.05.2018 06:21

Milé ženy,

V létě 2018 se můžete přihlásit na prázdninové Mohendžodáro. Vydáme se společně na cestu prozkoumávání ženských aspektů a rozvíjení svého ženství, kdy budeme objevovat a necháme rozskvést svou ženskost, sebevědomí, naučíme se pracovat se svou energií, cítit svoje tělo, důvěřovat svojí intuici, rozvíjet sebelásku a pracovat se svými emocemi. Můžete se také těšit na ženské sdílení, spontánní tanec, meditace a další kouzelné věci, které nás společně čekají. Vytvářím prostor pro ženy, které se chtějí rozvíjet, být šťastné, spokojené, láskyplné a chtějí se cítit dobře.

Setkáváme se pravidelně v nádherném ženském prostoru centra Maitasuna v podpůrném ženském kruhu cvičíme rituál Mohendžodáro, pracujeme s pánevním dnem, navzájem se inspirujeme, podporujeme a obohacujeme. To vše, abychom se více spojily samy se sebou a byly celistvé, šťastné, spokojené a zářící.
Kurz je vhodný pro všechny ženy.

Pokud cítíš volání po rozvinutí svého ženství, své krásy, citlivosti, jemnosti a něhy, zároveň divokosti, nespoutanosti a vášně, jsi tu na správném místě. Toužíš po chvilce pro sebe a po znovupropojení se svým nitrem? Jsi vítána! Největším darem, co si můžeme dát je čas pro sebe a bytí s ženami - abychom pak mohly být naplno šťastné a naplněné s našimi muži! :-)

 

Termíny letních workshopů: úterky 17:00-21:00 hod, Maitasuna, Ježkova 14, Praha.

   3.7. 1. ásana - Příběh ženství (Spojení se srdcem)
 17.7. 2. ásana - Vnitřní zrak (Intuice a moudrost)
 31.7. 3. ásana - Pohled do vesmíru (Emoce a pravdivost)

 21.8. 4. ásana - Šťavnatá joni (Sexualita a radost)

 

Cena: 2000 Kč/čtyři setkání, 600 Kč za jednotlivé setkání (pouze pokud bude volné místo - ještě jsou volná místa).

Přihlašujte se přes formulář, nejpozději do 19.6.2018.
Odpovídající částku pošlete na číslo účtu 2500734384/2010, do poznámky napište "LM + Vaše jméno".
Přihlášení vám potvrdím e-mailem po vyplnění formuláře a zaslání částky na účet. Registrace platí 3 dny, pak místo uvolňuji dalším účastnicím. 

Přihlášením souhlasíte s mými Platebními podmínkami, a s tím, že s vašimi údaji budu nakládat dle zásad pro Ochranu osobních údajů.

_____________________________________________________________________________________________________________________________

Dále můžete využít nabídky individuálního Mohendžodára, nebo přijít na čtení energie čaker. Pokud máte chuť pracovat více do hloubky, ráda bych vám nabídla  sérii čakarových sezení.

V tuto chvíli (únor - červen) probíhá uzavřený kurz Mohendžodáro pro ženy, další pravidelné každotýdenní lekce otevřu zase v říjnu 2018.

Pokud chcete být informovány o nových kurzech nebo dostávat zajímavé články a tipy, jak rozvíjet své ženství, napište mi email na kami.gaia@gmail.com.

Přeji krásné dny plné radosti a lásky

Gaia