Milující a milovaná žena 23. října - ještě jsou volná místa

13.09.2019 14:18

Milá ženo,

srdečně tě zvu na tento krásný ženský večer, kde otevřeme téma lásky k sobě i ostatním a také téma schopnosti nechat k sobě lásku bezpodmínečně proudit. Dávání a přijímání a harmonie mezi oběma. Téma, které nás provází každý den v našich vztazích a může nás buď podporovat, nebo blokovat v prožívání naplněného života. Budu s tebou sdílet to, co právě teď prožívám a také praxi a důvod žít v dlouhodobém vztahu. :-) <3

Bezpečný prostor pro tebe bude vytvářet Gaia Kamila.

"Vytvářím podpůrný, přijímající a posvátný prostor pro všechny ženy, které jsou ochotné přinést do kruhu sami sebe a se zvědavostí prozkoumávat svá ženská témata, dary a kvality. Pracuji s čakrovou mapou, která ti lépe pomůže orientovat se ve svých tématech. Do tohoto posvátného ženského prostoru můžeš vnášet své otázky, obavy, prožitky, porozumění a společně tak tvořit léčivý kruh, který slouží pro každou z nás i pro kolektivní ženské vědomí. Na tomto večeru zažiješ hlubší spojení se sebou, s ostatními ženami a také sílu a podporu všech žen. Dostaneš i praktické návody, které si můžeš odnést do svého každodenního života."

 

Kdy: 23. října 2019, od 18 - 20:30

Kde: Prostor 8, Šmilovského 1437/8, Praha 2 - Vinohrady

Na večeru Večer je pro všechny ženy, nepotřebujete žádnou předchozí zkušenost.    

                     
Cena: 390 Kč předem na účet

Po vyplnění přihlášky a zaslání platby pro rezervaci místa 390 Kč na účet 2500734384/2010 (do poznámky uveď TŽ + tvé jméno), obdržíš informace o potvrzení platby a rezervaci místa. Počet míst je omezen kapacitou prostoru, proto se prosím hlašte ihned, zatím jsou ještě volná místa.

Přihláška k vyplnění zde.

Přihlášením souhlasíš s mými Platebními podmínkami, a s tím, že s tvými údaji budu nakládat dle zásad pro Ochranu osobních údajů.

Těším se na toto setkání moc :-)
Gaia

 

Tento večer je zároveň úvodem pro celodenní workshop Tvůrkyně života I, který se uskuteční 26. října 2019 taktéž v Prostoru 8, kde budeme pracovat více do hloubky s tématy vnitřního klidu a zároveň ženského plynutí, emocemi, svými stíny a budeme se otvírat naplňujícím vztahům s muži.  Více informací  a přihlášky zde.