Mohendžodáro, od 2.února, čtvrtky od 18hod - proběhlo

20.01.2017 17:00
Milé ženy,
od února začíná další ženské setkávání v uzavřeném kruhu žen, kde budeme objevovat a necháme rozskvést svou ženskost, sebevědomí, naučíme se pracovat se svou energií, cítit svoje tělo, důvěřovat svojí intuici, rozvíjet sebelásku a pracovat se svými emocemi. Můžete se také těšit na ženské sdílení, spontánní tanec, meditace a další kouzelné věci, které nás společně čekají. Vytvářím prostor pro ženy, které se chtějí rozvíjet, být šťastné, spokojené, láskyplné a chtějí se cítit dobře.
 
Setkáváme se pravidelně v nádherném novém ženském prostoru centra Maitasuna v podpůrném ženském kruhu, tančíme, meditujeme, sdílíme, pracujeme s pánevním dnem, navzájem se inspirujeme, podporujeme a obohacujeme. Tančíme rituál Mohendžodáro, abychom se více spojily samy se sebou a byly celistvé, šťastné, spokojené a zářící.
Kurz je vhodný pro všechny ženy.
 
Pokud cítíš volání po rozvinutí svého ženství, své krásy, citlivosti, jemnosti a něhy, zároveň divokosti, nespoutanosti a vášně, jsi tu na správném místě. Toužíš po chvilce pro sebe a po znovupropojení se svým nitrem? Jsi vítána! Největším darem, co si můžeme dát je čas pro sebe a bytí s ženami - abychom pak mohly být naplno šťastné a naplněné s našimi muži! :-)
 
Kdy: čtvrtek 18:00-20:30 hod (2,5 hodiny), 2.2.2017 - 22.6.2017, celkem 18 setkání (kromě 23.2., 6.4., 18.5.)
Kde: Maitasuna, Ježkova 14, Praha 3
Sebou: ženské oblečení, nejlépe sukni, nebo šátek                                      
 
Cena: 5600 Kč (při platbě zálohy do 15.1.2017), později 6200 Kč.
Pro přihlášení je třeba zaplatit zálohu a přihlásit se přes formulář
Zálohu 2000 Kč pošlete na číslo účtu 2500734384/2010, do poznámky napište Vaše jméno.
Zbylou částku zaplatíte na první hodině. 
 
Storno podmínky
Při zrušení registrace do 3 týdnů před začátkem semináře vám bude záloha vrácena v plné výši. 
 
Těším se na Vás
Gaia
 
 
 
Přihlašujte se, prosím, přes formulář.Milé ženy,
od října otvírám další pokračování v našem společném setkávání v kruhu žen, které baví objevovat své aspekty v krásném a klidném prostoru domu U bílého pelikána na Malé Straně. Prostor  dýchá rodinnou atmosférou, už jen, když tam vstoupíte a naše setkání jsou díky tomu velice hluboká. Těším se na ženské sdílení, tanec, meditace a další kouzelné věci, které nás v tomto prostoru čekají. Je to místo pro ženy, které se chtějí hýčkat a cítit se dobře.
 
Setkáváme v podpůrném ženském kruhu, tančíme, meditujeme, sdílíme, pracujeme s pánevním dnem a učíme se pracovat s vlastní energií, prohlubujeme svoje vnímání, rozšiřujeme náš ženský potenciál a navzájem se inspirujeme a obohacujeme. Tančíme rituál Mohendžodáro, abychom se více spojily samy se sebou a byly celistvé, šťastné, spokojené a zářící.
Kurz je vhodný pro všechny ženy.
 
Pokud cítíš volání po rozvinutí svého ženského potenciálu, své krásy, citlivosti, jemnosti a něhy, zároveň divokosti, nespoutanosti a vášně, jsi tu na správném místě. Toužíš po chvilce pro sebe a po znovupropojení se svým nitrem? Jsi vítána! Největším darem, co si můžeme dát je čas pro sebe a bytí s ženami - abychom pak mohly být naplno s našimi muži! :-)
 
Kdy: čtvrtek 18:00-20:30 hod (2,5 hodiny), 2.2.2017 - 22.6.2017 (celkem 18 setkání)
Kde: Maitasuna, Ježkova 14, Praha 3
Sebou: ženské oblečení, nejlépe sukni, nebo šátek                                      
 
Cena: 5600 Kč (při platbě zálohy do 15.1..2017), později 6200 Kč.
Zálohu 2000 Kč pošlete na číslo účtu 2500734384/2010, do poznámky napište Vaše jméno.
Storno podmínky
Při zrušení registrace do 3 týdnů před začátkem semináře vám bude záloha vrácena v plné výši. 
 
Přihlašujte se, prosím, přes formulář.