Mohendžodáro pro začátečnice - Karma Yoga 5.4.-21.6.

26.02.2016 18:18
 
Milé ženy,
otvírám pro vás opět oblíbený kurz Mohendžodáro. Za poslední roky, kdy sama praktikuji a zároveň provázím ženy na jejich cestě, jsem byla svědkem úžasné vnitřní transformace v sobě i u ostatních žen, které jsou součástí této krásné a magické cesty. Každý kurz je unikátní tím, že jej samy vytváříme. Poskytuji posvátný prostor pro růst a společné léčení žen a naše kolektivní ženské vědomí.
 
Chcete být krásné, zářivé, přitažlivé, plné energie, spokojené a naplněné? Zvu Vás na pravidelná setkávání v ženském kruhu při krásném rituálním tanci Mohendžodáro, které Vás již při prvním kontaktu zavede více k sobě. Dejme si ten největší dar a udělejme si čas na sebe, abychom mohly zářit a šiřit tak do okolí pohodu, světlo a lásku. Účinek poznáte podle reakcí Vašeho okolí, které hned bude odrážet Vaši změnu, Vaše spojení s hlubokou ženskou esencí.
 
Budeme společně tančit, meditovat, sdílet v bezpečném kruhu žen, meditovat, smát se a radovat :-). Tato cesta vede každou ženu k její podstatě a k tomu, kdo doopravdy je. Pokud cítíš volání, potřebuješ si odpočinout a spojit se více se svým ženstvím, jsi vítána. Budeme pracovat s ženskými aspekty krásy a intuice, s vnitřním zrakem, vnitřní ženou, z emocemi a naší sexualitou.
 
Kde: Karma Yoga v Korunní 25, Praha 2
Kdy: úterý 16:15-17:45 od 5.4. do 21.6. - celkem 12 setkání
Cena: 2400 Kč
 
Přihlašování na můj mail kamila.klapková@gmail.com, nebo přímo ve studiu zde.
 
Těším se na Vás
Gaia
 
obrázek: Rassouli, více na www.newdawncollections.com