Mohendžodáro U bílého pelikána - nový kurz od 14.9.

14.08.2015 14:54
 
Milé ženy,
rozhodla jsem se, že chci vytvořit krásný a příjemný prostor pro naše ženské setkávání. A prostor přišel obratem ve formě nádherného domu, který dýchá rodinnou atmosférou, už jen, když tam vstoupíte. Dům U bílého pelikána na Malé straně. Těším se na ženské sdílení, tanec, meditace a další věci, které nás v tomto prostoru čekají. Je to místo pro ženy, které se chtějí hýčkat a cítit se dobře.
 
Setkáváme v podpůrném ženském kruhu, tančíme, meditujeme, sdílíme, pracujeme s pánevním dnem a učíme se pracovat s vlastní energií, prohlubujeme svoje vnímání, rozšiřujeme náš ženský potenciál a navzájem se inspirujeme a obohacujeme. Tančíme rituál Mohendžodáro, abychom se více spojily samy se sebou a byly celistvé, šťastné, spokojené a zářící. 
Kurz je vhodný i pro začátečnice (zkušenost v ženském kruhu vítána).
 
Pokud cítíš volání po rozvinutí svého ženského potenciálu, své krásy, citlivosti, jemnosti a něhy, zároveň divokosti, nespoutanosti a vášně, jsi tu na správném místě. Toužíš po chvilce pro sebe a po znovupropojení se svým nitrem? Jsi vítána! Největším darem, co si můžeme dát je čas pro sebe a bytí s ženami - abychom pak mohly být naplno s našimi muži! :-)
 
Kdy: pondělí 18:30-21:00 hod, 14.9. - 14.12.2015 (kromě 28.9. a 30.11.)
Kde: Dům u bílého pelikána, Maltézské náměstí 9, Praha 1 - Malá strana
Sebou: pohodlné ženské oblečení ve kterém se cítíte žensky, šátek na oči, vodu na pití, volitelně něco malého na společné mlsání - ovoce, oříšky
 
Cena: 3900 Kč 
Zálohu 1000 Kč pošlete na číslo účtu 2500734384/2010, do poznámky napište Vaše jméno.
 
Přihlašujte se přes formulář.
 
Těším se na Vás
Gaia