Tvůrkyně života II - Vnitřní muž, vnitřní žena, celodenní workshop, sobota 14.12. 2019

13.10.2019 15:40

"Tvůrkyně života je nejlepší cesta, jak se stát jemnou, laskavou a zároveň silnou ženou plnou života!"

Srdečně tě zvu na celodenní workshop Tvůrkyně života II - Naplněné vztahy a partnerství (vnitřní muž a vnitřní žena).

Co nás čeká?

Celý den se budeme plně věnovat tématu našich naplněných vztahů. Nejdříve zjistíme, jaké nastavení máme každá z nás a pak budeme obraz našeho partnerského života malovat takový, jaký si ho přejeme. Naše partnerství je odrazem vztahu našeho vnitřního muže a vnitřní ženy. Proto se zaměříme na harmonizaci těchto dvou dokonalých polovin v sobě a díky tomu se naše vnější vztahy mohou začít transformovat. Provázet nás také bude tanec, meditace, sdílení, dotek, sebedotazování a oltář hojnosti, který si společně vytvoříme. :-P

Co ti přinese tento celodenní kurz?

Začneš více vnímat svoje tělo a snadněji se orientovat ve svých emocích a také posílíš schopnost žít vědomější a láskyplnější život. Potkáš nové ženy a získátš podporu a inspiraci z tohoto silného ženského kruhu už napořád. Pochopíte dynamiku vztahů mezi muži a ženami a prohloubíš v nich více pochopení a harmonie. Najdeš větší rovnováhu ve všech svých ženských rolích a naučíš se praktické techniky pro zlepšení každodenního partnerského a vztahového života.

Co se na této cestě Tvůrkyně budeš učit?

  • Jak nechat svou ženskou esenci ještě více rozvkést.
  • Být viděna a vnímána jako ŽENA.
  • Najít vnitřní klid a spojení se svou intuicí.
  • Otevřít svoje srdce lásce k sobě a ostatním a zároveň lásku přijímat.
  • Propojovat se se svým tělem a vnášet do něj živost.
  • Jak tvořit svůj život podle svých představ.
  • Uvolnit se a jen tak být.

Pokud v tobě nějaká věta zarezonovala, nebo cítíš volání do ženského prostoru, moc ráda tě uvítám. <3

 

Co říkají ženy z mých kurzů?

"Milá Gaio, chcela by som poďakovať za tvoju energiu, ktorú venuješ ženám. Je to veľmi záslužná práca. V našom živote je toľko témat. Bolo pozoruhodné ich preskúmavať v kruhu žien, kde som sa cítila bezpečne a zároveň sama so sebou v spojení a naladená. Tanec, meditácia a preskúmavanie různych tématech bola zaujímavá cesta. Ďakujem ti za ňu.
Ako sama hovoríš ,,vztah není o tom být s tou správnou osobou, ale o tom být taková, jaká toužíš být."
(Klaudia)

"Jsem moc vděčná, že nás provázíš, jsem dost nadšená, i když to třeba nějak okatě neprojevuju. :-)" (Irena)

"Milá Gaio, moc Ti děkuju za jemné vedení a přijetí každé z nás. Cítím z tebe pokoru a pochopení každé ženy, která usedne do kruhu pod tvým vedením. Díky tomu se beze strachu odevzdávám každé meditaci a s vděčností přijímám vše, co má přijít. Děkuji Ti moc za to, co děláš a za tvoji podporu na mé cestě k sobě." (Markéta)

 

Kdy: 14. prosince 2019 od 10 - 19 hodin

Kde: Centrum AVASA, Křižíkova 19, Praha 8

Cena: 1600 Kč do 14. 11. 2019, poté 2000 Kč

Kurz Tvůrkyně života je určen pro všechny ženy s respektem k tomu, kde se každá z vás nachází.   

Po vyplnění přihlášky a zaplacení kurzovného 1600/2000 Kč na účet 2500734384/2010 (do poznámky uveď TŽ + tvé jméno) obdržíš informace o potvrzení platby a rezervaci místa. Počet míst je omezen kapacitou prostoru, proto se hlaste co nejdříve.

Přihláška k vyplnění zde.

Přihlášením souhlasíš s mými Platebními podmínkami, a s tím, že s tvými údaji budu nakládat dle zásad pro Ochranu osobních údajů.

Těším se na společnou tvořivou a transformativní cestu :-)
Gaia

Gaia Kamila Pospíchalová

Jsem žena na vlastní cestě ke své ženské esenci. Posledních 10 let intenzivně objevuji, co to znamená být opravdovou ženou. Skutečnou ženou, která je ve své síle a zároveň zranitelnosti. Ženou, která je vnitřně krásná, moudrá, laskavá a spokojená sama se sebou. Prozkoumávám, co to znamená bezpodmínečně milovat a jak mít otevřené srdce a zároveň rozpoznat, kdy je třeba se postarat o svoje bezpečí. Kultivuji také svého vnitřního muže, který dokáže svou přítomností a jasností držet prostor pro moje uvolněné ženství. <3

Na svých hodinách vytvářím prostor pro ženy, kde každá může být sama sebou a může růst svým tempem a v bezpečném prostředí. Moje kurzy probíhají vždy v uzavřené skupině, kde postupně vzniká důvěra a hluboké sdílení. Skupinka je vždy nesmírně inspirativní a podpůrná a její síla nás drží po celou dobu kurzu v ženském plynutí. Skupina je otevřená všem ženám, které cítí volání být její součástí. Důvěřuji, že se vždy sejde dokonalá sestava žen, které si mají co dát a vždy vzniká ústřední téma, kterým se i já nechávám inspirovat. Tato ženská cesta mě velmi naplňuje, neustále obohacuje a i já spolu s vámi rostu.

Těším se na setkání s vámi a bude mi ctí vás na vaší vlastní cestě kousek doprovázet.

Gaia

K tomuto kurzu: 

"Vytvářím podpůrný, přijímající a posvátný prostor pro všechny ženy, které jsou ochotné přinést do kruhu sami sebe a se zvědavostí prozkoumávat svá ženská témata, dary a kvality. Pracuji s čakrovou mapou, která ti lépe pomůže orientovat se ve svých tématech. Do tohoto prostoru můžeš vnášet své otázky, obavy, prožitky, porozumění a společně tak tvořit silný kruh, který slouží pro každou z nás i pro pozvednutí kolektivního ženské vědomí. Na kurzu zažiješ hlubší spojení se sebou, s ostatními ženami a také sílu a podporu všech žen. Dostaneš i praktické návody, které si můžeš odnést do svého každodenního života. Projdeme společně i rituálem uctění mužů."