Tvůrkyně života I, víkend pro ženy 25. - 27.10. - registrace otevřeny

03.07.2019 16:26

Milá ženo, která toužíš objevit svůj plný ženský potenciál,

nachystala jsem pro tebe krásný proces k sobě samé, ke spojení se svým tělem, nitrem, duší a s matkou Zemí. Tato spojení jsou základem pro rozvoj čehokoli dalšího. Z tohoto základu můžeš růst, kvést a vonět, jako roste rostlinka z výživné půdy. ♥ Budeš mít prostor se sama zazdrojovat a následně potom mít více energie do svého běžného života.  :-)

O tomto víkendu budeme pracovat více do hloubky s tématy vnitřního klidu a zároveň ženského plynutí, emocemi, svými stíny a budeme se otvírat způsobům, jak jít vstříc naplňujícím vztahům s muži. Zbude určitě čas i na téma životní síly - sexuality a jak ji v ženské jemnosti rozvíjet tak, abychom se cítily naplněné. Provázet nás bude tanec, meditace, sdílení a oltář hojnosti, který si společně vytvoříme. :-P

Bezpečný prostor pro tebe bude držet Gaia Kamila.

"Vytvářím podpůrný, přijímající a posvátný prostor pro všechny ženy, které jsou ochotné přinést do kruhu sami sebe a se zvědavostí prozkoumávat svá ženská témata, dary a kvality. Pracuji s čakrovou mapou, která ti lépe pomůže orientovat se ve svých tématech. Do tohoto posvátného ženského prostoru můžeš vnášet své otázky, obavy, prožitky, porozumění a společně tak tvořit léčivý kruh, který slouží pro každou z nás i pro kolektivní ženské vědomí. Na kurzu zažiješ hlubší spojení se sebou, s ostatními ženami a také sílu a podporu všech žen. Dostaneš i praktické návody, které si můžeš odnést do svého každodenního života. Projdeme společně i několika krásnými rituály. Dnešní ženy se probouzí k vědomí si své síly a posvátné ženskosti. Možná že i ty toužíš po tom rozvinout své ženské kvality a nekonečnou tvořivou sílu. Toužíš po hlubším spojení se svým tělem a duší. Chceš se nechat vést svou intuicí a následovat hlas svého srdce. Pokud ano, je tento kurz určen právě pro Tebe. Bude mi ctí tě na tvé vlastní cestě provázet." 

  • Máš pocit, že tvé ženství chce ještě více rozvkést?
  • Toužíš po vnitřním klidu a spojení se svou intuicí?
  • Máš chuť probudit svou nespoutanou, svobodou a vášnivou energii?
  • Chceš si tvořit život podle svých představ?

Pokud v tobě nějaká věta zarezonovala, nebo cítíš volání ke spočinutí v ženské energii, moc ráda tě na transformačním víkendu uvidím. <3

Kdy: 25. - 27. října 2019

Kde: Prostor 8, Šmilovského 1437/8, Praha 2 - Vinohrady

Kurz Tvůrkyně života je pro všechny ženy, není třeba žádná předchozí zkušenost.     

Kurz začíná v pátek 17 - 20 hod, sobota 9:30 - 19 hod, neděle 9:30 - 17 hod. 
                      
Cena: 3 500 Kč při platbě do 30.9.2019, po tomto datu je cena 4 000 Kč.

Po vyplnění závazné přihlášky a zaslání zálohy 1500 Kč na účet 2500734384/2010 (do poznámky uveď TŽL + tvé jméno) obdržíš informace o potvrzení platby a rezervaci místa. Doplatek za kurzovné se hradí na místě hotově nebo do 8.8. na stejný účet. Počet míst je omezen kapacitou prostoru.

Přihláška k vyplnění zde

Přihlášením souhlasíš s mými Platebními podmínkami, a s tím, že s tvými údaji budu nakládat dle zásad pro Ochranu osobních údajů.

Těším se na společnou tvořivou cestu :-)
Gaia