Tvůrkyně života I, víkend pro ženy 25. - 27.10.: ještě jsou volná místa

12.09.2015 16:26

Milá ženo, srdečně tě zvu na víkendový workshop Tvůrkyně života, kde můžeš v bezpečném prostoru žen objevovat svůj plný ženský potenciál.

Tento víkend věnuji sama sobě a také všem ženám, které chtějí žít ve spojení se sebou, svým nitrem, duší, tělem a také matkou zemí. Tato spojení jsou základem pro rozvoj čehokoli dalšího ve tvém životě. Z tohoto základu můžeš růst, kvést a vonět, jako roste rostlinka z výživné půdy. ♥ Budeš mít prostor se sama spojit se svými zdroji a mít tak více energie do svého běžného života.  :-)

O tomto víkendu se ponoříme do témat: vnitřní klid a zároveň ženské plynutí, zdravé emoce, naše stíny, láska a přijetí, otevření se naplňujícím vztahům.  Otevřeme i téma životní síly - sexuality a jak ji v ženské jemnosti rozvíjet tak, abychom se cítily naplněné. Provázet nás bude tanec, meditace, sdílení, dotek, sebedotazování a oltář hojnosti, který si společně vytvoříme. :-P

Bezpečný prostor pro tebe bude držet Gaia Kamila.

"Vytvářím podpůrný, přijímající a posvátný prostor pro všechny ženy, které jsou ochotné přinést do kruhu sami sebe a se zvědavostí prozkoumávat svá ženská témata, dary a kvality. Pracuji s čakrovou mapou, která ti lépe pomůže orientovat se ve svých tématech. Do tohoto posvátného ženského prostoru můžeš vnášet své otázky, obavy, prožitky, porozumění a společně tak tvořit léčivý kruh, který slouží pro každou z nás i pro kolektivní ženské vědomí. Na kurzu zažiješ hlubší spojení se sebou, s ostatními ženami a také sílu a podporu všech žen. Dostaneš i praktické návody, které si můžeš odnést do svého každodenního života. Projdeme společně i několika krásnými rituály. Dnešní ženy se probouzí k vědomí si své síly a posvátné ženskosti. Možná že i ty toužíš po tom rozvinout své ženské kvality a nekonečnou tvořivou sílu. Toužíš po hlubším spojení se svým tělem a duší. Chceš se nechat vést svou intuicí a následovat hlas svého srdce. Pokud ano, je tento kurz určen právě pro Tebe. Bude mi ctí tě na tvé vlastní cestě provázet. Moc se na Tebe těším."

Gaia

Na této tvé jedinečné osobní hluboké cestě se budeš učit:

  • Jak nechat svou ženskou esenci ještě více rozvkést.
  • Být viděna a vnímána jako ŽENA.
  • Najít vnitřní klid a spojení se svou intuicí.
  • Otevřít svoje srdce lásce k sobě a ostatním a zároveň lásku přijímat.
  • Probouzet svou nespoutanou, svobodou a vášnivou energii.
  • Propojovat se se svým tělem a vnášet do něj živost.
  • Být v kontaktu se svými potřebami a jasně a laskavě je vyjadřovat.
  • Jak tvořit svůj život podle svých představ.
  • Uvolnit se a jen tak být.

 

Pokud v tobě nějaká věta zarezonovala, nebo cítíš volání ke spočinutí v ženské energii, moc ráda tě na transformačním víkendu uvidím. <3

Kdy: 25. - 27. října 2019

Kde: Prostor 8, Šmilovského 1437/8, Praha 2 - Vinohrady

Kurz Tvůrkyně života je určen pro všechny ženy s respektem k tomu, kde se každá z vás nachází.    

Kurz začíná v pátek 17 - 20 hod, sobota 9:30 - 19 hod, neděle 9:30 - 17 hod. 
                      
Cena: 3 500 Kč při platbě do 30.9.2019, po tomto datu je cena 4 000 Kč

Po vyplnění závazné přihlášky a zaplacení kurzovného či zaslání zálohy 1500 Kč na účet 2500734384/2010 (do poznámky uveď TŽL + tvé jméno) obdržíš informace o potvrzení platby a rezervaci místa. Doplatek za kurzovné uhraďte prosím nejpozději do 23.10.2019 na stejný účet. Počet míst je omezen kapacitou prostoru, proto se hlaste co nejdříve.

Přihláška k vyplnění zde

Přihlášením souhlasíš s mými Platebními podmínkami, a s tím, že s tvými údaji budu nakládat dle zásad pro Ochranu osobních údajů.

Těším se na společnou tvořivou cestu :-)
Gaia