Tvůrkyně života, letní víkend pro ženy 9.-11.8. - otevřeny přihlášky

25.03.2019 16:26

Dnešní ženy se probouzí k vědomí si své síly a posvátné ženskosti. Možná že i ty toužíš po tom rozvinout své ženské kvality a nekonečnou tvořivou sílu. Toužíš po hlubším spojení se svým tělem a duší. Chceš se nechat vést svou intuicí a následovat hlas svého srdce. Pokud ano, je tento kurz určen právě pro Tebe. Bude mi ctí tě na tvé vlastní cestě provázet.

Bezpečný prostor pro tebe bude držet Gaia Kamila


"Vytvářím podpůrný, přijímající a posvátný prostor pro všechny ženy, které jsou ochotné přinést do kruhu sami sebe a se zvědavostí prozkoumávat svá ženská témata, dary a kvality. 
Pracuji s čakrovou mapou, která ti lépe pomůže orientovat se ve svých tématech. Do tohoto posvátného ženského prostoru můžeš vnášet své otázky, obavy, prožitky, porozumění a společně tak tvořit léčivý kruh, který slouží pro každou z nás i pro kolektivní ženské vědomí. Na kurzu zažiješ hlubší spojení se sebou, s ostatními ženami a také sílu a podporu všech žen. Dostaneš i praktické návody, které si můžeš odnést do svého každodenního života. Projdeme společně i několika krásnými rituály." 

  • Máš chuť si v půlce léta udělat víkend pro sebe a pro posílení sebe a své jedinečně cesty?
  • Máš pocit, že tvé ženství chce ještě více rozvkést?
  • Toužíš po vnitřním klidu a spojení se svou intuicí?
  • Máš chuť probudit svou nespoutanou, svobodou a vášnivou energii?
  • Chceš si tvořit život podle svých představ?

Pokud máš aspoň jedno ano a máš chuť si v létě udělat jeden víkend čas jen na sebe, bude mi ctí tě na Tvé cestě provázet.

 

Kdy: 9.- 11. srpna 2019

Kde: Prostor 8, Šmilovského 1437/8, Praha 2 - Vinohrady

Kurz Tvůrkyně života je pro všechny ženy, není třeba žádná předchozí zkušenost.     

Kurz začíná v pátek 17 - 20 hod, sobota 9:30 - 19 hod, neděle 9:30 - 17 hod. 
                      
Cena: 2 900 Kč při platbě do 30.6.2019, po tomto datu je cena 3 500 Kč.

Po vyplnění závazné přihlášky a zaslání zálohy 1500 Kč na účet 2500734384/2010 (do poznámky uveď TŽL + tvé jméno) obdržíš informace o potvrzení platby a rezervaci místa. Doplatek za kurzovné se hradí na místě hotově. Počet míst je omezen kapacitou prostoru.

Přihláška k vyplnění zde

Přihlášením souhlasíš s mými Platebními podmínkami, a s tím, že s tvými údaji budu nakládat dle zásad pro Ochranu osobních údajů.

Těším se na společnou tvořivou cestu :-)
Gaia