Letní večerní setkání Tvůrkyně života 18.7. od 18 hod - proběhlo

03.06.2019 16:17

Milé ženy, 

srdečně vás zvu v tomto letním čase ke společnému sdílení ženské energie. Zvu vás do bezpečného ženského kruhu k vzájemnému sdílení a podpoře v naší sebelásce, vnímání své skutečné hodnoty a také k posílení otevřenosti a vnímavosti k našim blízkým - k vytváření láskyplných vztahů. Vše se vším souvisí. :-)

Bezpečný prostor pro tebe bude držet Gaia Kamila.

"Vytvářím podpůrný, přijímající a posvátný prostor pro všechny ženy, které jsou ochotné přinést do kruhu sami sebe a se zvědavostí prozkoumávat svá ženská témata, dary a kvality. Pracuji s čakrovou mapou, která ti lépe pomůže orientovat se ve svých tématech. Do tohoto posvátného ženského prostoru můžeš vnášet své otázky, obavy, prožitky, porozumění a společně tak tvořit léčivý kruh, který slouží pro každou z nás i pro kolektivní ženské vědomí. Na tomto večeru zažiješ hlubší spojení se sebou, s ostatními ženami a také sílu a podporu všech žen. Dostaneš i praktické návody, které si můžeš odnést do svého každodenního života." 

  • - Máš chuť si v létě udělat večer pro sebe a pro posílení sebe a své jedinečně cesty?
  • - Máš pocit, že tvé ženství chce ještě více rozvkést?
  • - Toužíš po vnitřním klidu a spokojenosti?
  • - Ráda bys podpořila i svůj vztah s blízkou osobou?
  • - Chceš si jen tak spočinout v kruhu žen?

Pokud v tobě nějaká věta zarezonovala, nebo cítíš volání ke spočinutí v ženské energii, moc ráda tě na našem společném večeru uvidím. <3

 

Kdy: 18. července 2019, od 18 - 20:30

Kde: Prostor 8, Šmilovského 1437/8, Praha 2 - Vinohrady

Večer Tvůrkyně života je pro všechny ženy, nepotřebujete žádnou předchozí zkušenost.     

                      
Cena: 200 Kč předem na účet

Po vyplnění přihlášky a zaslání platby pro rezrvaci místa 200 Kč na účet 2500734384/2010 (do poznámky uveď TŽ + tvé jméno), obdržíš informace o potvrzení platby a rezervaci místa. Počet míst je omezen kapacitou prostoru, proto se prosím hlašte ihned, zatím jsou ještě volná místa.

Přihláška k vyplnění zde

Přihlášením souhlasíš s mými Platebními podmínkami, a s tím, že s tvými údaji budu nakládat dle zásad pro Ochranu osobních údajů.

Těším se na setkání  :-)
Gaia

 

Tento večer je zároveň úvodem pro víkendový kurz Tvůrkyně života, který bude 9.-11. srpna 2019, kde budeme pracovat více do hloubky s tématy vnitřního klidu a zároveň ženského plynutí, emocemi, svými stíny a budeme se otvírat naplňujícím vztahům s muži. Zbude určitě čas i na téma životní síly - sexuality a jak ji v ženské jemnosti rozvíjet tak, abychom se cítily naplněné. Více informací a přihlášky zde.

 

 Kamila Gaia